Назад

Як можна залишатися здоровим узимку?

L’état grippal est contagieux.

Кілька простих речей можуть допомогти вам захистити своє здоров'я, чим більше ви їх будете дотримуватись, тим краще для вас!

- Регулярно мийте руки:
Щоразу, коли ви приходите з вулиці або якщо хтось із ваших близьких заразився ГРВІ, регулярно мийте руки. Щоб ефективно мити руки, потріть їх не менше 30 секунд з милом, приділяючи особливу увагу нігтям, кінчикам пальців, долоням, тильній стороні рук, суглобам пальців і зап'ястям. Витріть руки рушником або, що ще краще, одноразовою серветкою або паперовим рушником. Пам'ятайте, поза межами свого дому, ви можете використовувати водно-спиртовий розчин (дезінфікуючий засіб для рук), щоб замінити мило.

- Повітря вдома:
Закритий простір сприяє розмноженню мікробів. Провітрювання протягом 10 хвилин достатньо, щоб очистити повітря, особливо в зимовий час, так як холод перешкоджає виживанню вірусів.

- Вживайте в їжу фрукти й овочі:
Вони багаті на вітамін С, який стимулює імунну систему.

- Фізичні вправи:
Фізичні вправи допомагають виводити токсини та стимулюють природні захисні сили організму.

Читати також
L’homéopathie, pour vous soigner autrement

Гомеопатія, альтернативна форма лікування

Гомеопатична терапія з повагою ставиться до вашого організму. Вона піклується про ваш природний захист, щоб допомогти пережити зиму в найкращих умовах.

Читати статтю
Je suis malade, comment limiter la contagion ?

У мене ГРВІ, як я можу запобігти зараженню інших?

Віруси, що викликають ГРВІ, легко передаються від людини людині через чхання, бризки слини, а також при контакті з забрудненими руками або предметами.

Читати статтю
Comment le système immunitaire se défend-il contre les virus responsables de l’état grippal ?

Як імунна система захищається від вірусів, що викликають ГРВІ?

Імунна система – наш захисний механізм від хвороб, викликаних вірусами, бактеріями або іншими патогенними мікроорганізмами.

Читати статтю

.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Діагноз захворюванная обов’язково встановлює лікар. На займайтеся самолікуванням.
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та уважно ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування.