Назад

У мене ГРВІ, як я можу запобігти зараженню інших?

У мене ГРВІ, як я можу запобігти зараженню інших?

Віруси, що викликають ГРВІ, легко передаються від людини людині через чхання, бризки слини, а також при контакті з забрудненими руками або предметами.
Щоразу тисячі інфекційних частинок виділяються у повітря і забруднюють його. Щоб запобігти зараженню своєї сім'ї і друзів ГРВІ, важливо дотримуватися декількох профілактичних заходів.

 

- Віруси, що викликають ГРВІ, легко передаються від людини людині через чхання, бризки слини, а також при контакті з забрудненими руками або предметами.

- Щоразу тисячі інфекційних частинок виділяються у повітря і забруднюють його.

 

- Щоб запобігти зараженню своєї сім'ї і друзів ГРВІ, важливо дотримуватися декількох профілактичних заходів.

- Носіть маску:
Щоб уникнути передачі вірусу, носіть медичну маску, куплену в аптеці. Мийте руки перед тим, як її надягти, і замінюйте кожні 4 години або як тільки вона намокне. Звичайно, не носіть попередньо використану маску.

- Не позичайте особисті речі іншим:
мобільні телефони, окуляри, банні рушники тощо. Щодо хворих дітей, переконайтеся, що вони не обмінюються іграшками, ковдрами, кольоровими крейдами тощо.

- Провітрюйте помешкання:
Закритий простір сприяє розмноженню мікробів і інфікуванню. Провітрювання протягом 10 хвилин достатньо, щоб очистити повітря.

- Якщо можливо, уникайте місць з великим скупченням людей, зокрема громадського транспорту, торгових центрів, кінотеатрів, дитячих садків, шкіл тощо.

У мене ГРВІ, як я можу запобігти зараженню інших?
Читати також
Comment rester en forme pendant l'hiver ?

Як можна залишатися здоровим взимку?

Гостра респіраторна вірусна інфекція заразна! Однак деякі дуже прості заходи можуть допомогти стежити за здоров'ям, і чим більше ви будете їх дотримуватися, тим краще для вас буде результат!

Читати статтю
L’homéopathie, pour vous soigner autrement

Гомеопатія, альтернативна форма лікування

Гомеопатична терапія з повагою ставиться до вашого організму. Вона піклується про ваш природний захист, щоб допомогти пережити зиму в найкращих умовах.

Читати статтю
Comment le système immunitaire se défend-il contre les virus responsables de l’état grippal ?

Як імунна система захищається від вірусів, що викликають ГРВІ?

Імунна система – наш захисний механізм від хвороб, викликаних вірусами, бактеріями або іншими патогенними мікроорганізмами.

Читати статтю

.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Діагноз захворюванная обов’язково встановлює лікар. На займайтеся самолікуванням.
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та уважно ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування.