Інші лікарські засоби компанії Буарон®

БУАРОН® пропонують широкий асортимент лікарських засобів, які допоможуть вам лікувати хвороби щодня.

Stodal® & Stodaline® sans sucre

Кашель

Стодаль®:

Р.П.№UA/9346/01/01

Стодаль® – гомеопатичний лікарський засіб, який традиційно використовується для комплексного симптоматичного лікування продуктивного та непродуктивного кашлю у дорослих та дітей. Фармакологічні властивості препарату зумовлені комплексною дією активних компонентів, які проявляють бронхолітичну, відхаркувальну, муколітичну дію. Стодаль® зменшує в'язкість мокротиння, полегшує відкашлювання. Також проявляє зволожуючу дію при сухому кашлі та зменшує потяг до кашлю при спастичному та вологому кашлі.

Coryzalia®

Застуда, риніт

КОРИЗАЛІЯ ТАБЛЕТКИ®:

Р.П.№UA/9329/01/01

Коризалія® таблетки – це гомеопатичний лікарський засіб, що традиційно використовується у складі комплексного лікування симптомів застуди та риніту.

Homéovox®

Порушення голосу

Гомеовокс® :

Р.П.№UA/9343/01/01

Гомеовокс® – гомеопатичний лікарський засіб, який традиційно використовується для комплексного симптоматичного лікування ларингіту, який проявляється втомлюваністю голосових зв’язок, втратою голосу, охриплістю. Діючі компоненти препарату чинять протизапальну та муколітичну дію.

Sédatif PC®

Тривожні розлади легкого ступеня, психоемоційні збудження, розлади сну

Седатив ПС® :

Р.П.№UA/9316/01/01

Седатив ПС® – гомеопатичний лікарський засіб, який традиційно використовується при неврозах та психоемоційних збудженнях (стан неспокою, підвищеної емоційної чутливості та дратівливості, розлади сну як наслідки стресу, тривожність у дітей та людей літного віку).

.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Діагноз захворюванная обов’язково встановлює лікар. На займайтеся самолікуванням.
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та уважно ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування.