Назад

Часто задавані питання: Все, що вам потрібно було знати про Оцилококцінум®

Все, що вам потрібно було знати про Оцилококцінум®

Прийняти Оцилококцінум® якомога раніше після появи перших симптомів грипу/ГРВІ - ознобу, ломоти в тілі, чхання, сльозотечі.

Так, Оцилококцінум® можна приймати всій сім'ї (рекомендований дітям з 2-х років). У разі застосування дітям віком від 2 до 6 років гранули рекомендується розчинити у невеликій кількості води.

Оскільки безпека застосування Оцилококцінуму® у період вагітності не досліджувалась, препарат у цей період можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Оскільки безпека застосування Оцилококцінуму® у період годування груддю не досліджувалась, препарат у цей період можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Оцилококцінум® – це гомеопатичний лікарський засіб, який використовується для симптоматичного лікування та профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій, що проявляються пропасницею, ознобом, ломотою в тілі та головним болем.

Ні, Оцилококцінум® – це гомеопатичний лікарський засіб, який традиційно використовується при лікуванні грипу та ГРВІ. Препарат не замінює сезонної вакцинації проти грипу.

Так, у разі застосування дітям віком від 2 до 6 років, а також для дорослих Оцилококцінума® можна розчинити у невеликій кількості води.

Прийняти 1 дозу якомога раніше після появи перших симптомів захворювання. Повторити 2 рази з інтервалом у 6 годин. Приймати протягом 1–3 днів. У разі застосування дітям віком від 2 до 6 років гранули рекомендується розчинити у невеликій кількості води.
Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією для медичного застсосування та проконсультуйтеся з лікарем

Оцилококцінум® продається в аптеках Франції вже більше 50 років. В Україні препарат дозволено до застосування Міністерством охорони здоров’я з 2006 року. За цей час Оцилококцінум® довів свою ефективність та безпечність.

Читати також

.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Діагноз захворюванная обов’язково встановлює лікар. На займайтеся самолікуванням.
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та уважно ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування.